20 травня 2016 р. — Вручення Інституту премії Scopus Awards Ukraine в номінації «Найкращий журнал» за видавництво «Experimental Оncology»

iepor scopus awards20 травня цього року в рамках святкування Дня науки в Україні вперше було проведено церемонію вручення премії Scopus Awards Ukraine, започатковану компанією Elsevier та Міністерством освіти і науки України. Премія Scopus Awards — глобальна ініціатива компанії Ельзевір, спрямована на заохочення вчених за активну діяльність та популяризацію науки.

Внесок вчених та наукових організацій у світову науку оцінювався за даними найбільшої бази цитувань рецензованої наукової літератури Scopus.

Переможців було визначено у 5-ти номінаціях. В номінації  «Найкращий журнал»  премію отримав наш інститут за видавництво журналу «Experimental Оncology» .

Церемонія вручення премії Scopus Awards Ukraine зібрала на одній площадці провідних українських науковців, керівництво провідних наукових установ держави та ТОП-представників держави, відповідальних за політику держави у сфері науки та інновацій.

Премію Scopus Awards Ukraine вручив старший віце-президент компанії Ельзевір з урядових питань Мішель Колман.

Премію Scopus Awards Ukraine було започатковано Міністерством разом з компанією Elsevier, постачальником наукових, технічних і медичних інформаційних продуктів і послуг, зокрема, відомого продукту Scopus.

Loading...

Посилання на орігинал події Elsevier Announces Winners of 2016 Ukrainian Scopus Awards

446 | 2020-04-26  5068