Наукова бібліотека

shkatula-p m
Зав. наукової бібліотеки

Шкатула Поліна Михайлівна

Тел +38 (044) 259-02-71

E-mail pmsh3112@gmail.com

Режим роботи Бібліотека обслуговує читачів з 10:00 до 16:00
Останній день місяця — санітарний


Інформаційні можливості бібліотеки

Дисертаційний фонд бібліотеки налічує 1009 дисертацій та більш ніж 7 тис. авторефератів, і є справді унікальним, оскільки відображає розвиток вітчизняної онкології за останні 60 років.

Довідково-пошуковий апарат бібліотеки забезпечує швидкий та зручний доступ до фонду через комплекс каталогів і картотек. Весь книжковий фонд бібліотеки внесений до алфавітного та систематичного каталогів згідно з класифікаціями УДК та ББК.


Картотеки бібліотеки

  • Картотека наукових праць співробітників Інституту
  • Картотека дисертацій
  • Картотека авторефератів та методично-інформаційних видань
  • Реєстраційні картотеки вітчизняної та іноземної періодики
  • Картотека іноземних книжкових видань

Книжковий фонд бібліотеки є багатогалузевим і комплектується відповідно до основних напрямків діяльності Інституту, що і відображають тематичні рубрики каталогів фонду — молекулярна біологія, генетика, цитологія, радіобіологія, екологія, мікробіологія, біохімія та біофізика ( медична та немедична), нормальна та патологічна анатомія і фізіологія (по органам і системам) та ін.

Особливо деталізованим є розділ «Онкологія», в якому висвітлена наступна проблематика: загальні питання біології пухлинної клітини, рання та диференційна діагностика пухлин різної етіології і патогенезу, різноманітні види лікування пухлин по їх локалізаціям тощо.


Електронні версії каталогів

З 2007 р. бібліотека розпочала формування електронної версії каталогів своїх фондів. На сьогодні створені:

З повними текстами журналів (2010-2013 рр.) можна ознайомитись на сайті нашого Інституту та на сайтах видавництва «Морион» і Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

У 2010 р. бібліотека випустила «Бібліографічний покажчик наукових праць співробітників ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького, 1960–2010 рр.»


Видавнича діяльність

В рамках видавничої діяльності Інституту співробітниками бібліотеки були надруковані «Біобібліографія академіка Р.Є. Кавецького» та «Біобібліографія академіка З.А. Бутенко».

У 2008 р., на конкурсі кращих публікацій з популяризації досягнень науки, проведеному у рамках відзначення 90-річного ювілею НАН України, ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України отримав першу премію за книгу «Член-кореспондент НАН України Дмитро Григорович Затула. Спогади колег, друзів, учнів» з меморіальної серії «Пам'яті видатних вчених онкологів України» (Гол. ред., академік НАН України В.Ф. Чехун).


Меморіальні бібліотеки

У бібліотеці Інституту зберігаються дві меморіальні бібліотеки — академіків О.О. Богомольця і Р.Є. Кавецького, в яких є раритетні видання, у тому числі, датовані кінцем ХІХ і початком ХХ ст.


Гуманітарна та просвітницька діяльність

Бібліотека займається гуманітарною та просвітницькою діяльністю: організовує тематичні виставки, присвячені пам'яті видатних вчених-онкологів України та засновників наукових шкіл Інституту та проводить ознайомлювальні бесіди з історії Інституту в науковій бібліотеці та меморіальній кімнаті академіка Р.Є. Кавецького.

25 | 2021-06-10  12895

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

sc-school

Книжкова виставка, присвячена вченим — засновникам наукових шкіл Інституту

iepor www logo