100-тисячний патент на винахід в Україні

100000 patent20 листопада 2012 року з нагоди вручення ювілейного стотисячного патенту на винахід відбувся брифінг для журналістів за участю Голови Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) Миколи Ковіні.

На захід, який проходив у приміщенні Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ»), зібралися представники ЗМІ, фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності, науковці.

Виступаючи перед учасниками брифінгу, Микола Ковіня привітав з отриманням ювілейного патенту Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України (Інститут) і колектив авторів винаходу.

— Хочу нагадати, що в нашій державі перший патент на винахід був виданий у 1992 році, двадцять років тому, — зазначив Микола Ковіня. — І сьогодні ми святкуємо подвійний ювілей. Ці перші сто тисяч патентів і є нашим найціннішим інтелектуальним надбанням. Незважаючи на складну економічну ситуацію, українські винахідники все-таки працюють, пропонують нові розробки й концепції. А Державна служба та ДП «УІПВ» зі свого боку роблять усе можливе для того, щоб зробити процес отримання охоронного документа якомога зручнішим для заявників.

Заступник директора Інституту, доктор медичних наук Григорій Потебня розповів присутнім про діяльність закладу та пріоритетні напрями досліджень. За його словами, з моменту свого заснування в 1960 році Інститут веде науковий пошук у галузі експериментальної та клінічної онкології й має вже 289 охоронних документів на свої розробки.

Посилання на оригінал публікації

Loading...

90 | 2018-10-17  4253

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

  • iepor-tv-01.jpg
  • iepor-tv-02.jpg
  • iepor-tv-03.jpg
  • iepor-tv-04.jpg
  • iepor-tv-05.jpg
  • iepor-tv-06.jpg
  • iepor-tv-07.jpg

iepor www logo