1 червня 2021 р. — Юні дослідники гуртка «Медична школа» відділу біології Київського Палацу дітей та юнацтва в гостях у ІЕПОР в День захисту дітей

iepor childrens day 2021

У День захисту дітей, 1 червня 2021 р., Інститут експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України відвідали юні дослідники гуртка «Медична школа» відділу біології Київського Палацу дітей та юнацтва.

Під час ознайомчої екскурсії по інституту діти мали можливість дізнатись про наукову діяльність різних лабораторій та відділів.

У молекулярно-біологічному блоці школярам показали організацію сучасної ПЛР-лабораторії та продемонстрували роботу обладнання, що у ній розміщується.

Співробітники Віварію познайомили дітей з лабораторними тваринами, зокрема раковими лініями щурів та мишей, та розповіли, чим вони відрізняються від диких видів.

У гістологічній лабораторії діти подивились основні етапи виготовлення парафінових блоків та мікроскопічних препаратів. Школярі мали змогу розглянути під мікроскопом відмінності у структурі нормальної та пухлинної тканини різних органів.

На завершення екскурсії діти відвідали Банк ліній тканин людини і тварин, де школярам було показано різні варіанти нормальних і пухлинних клітинних ліній та пояснено, як і навіщо вчені їх використовують у своїй дослідницькій роботі

Вчені інституту побажали дітям успіхів у вивченні біології та медицини, а також висловили сподівання, що деякі з юних гостей оберуть у майбутньому професійний шлях науковця.

835 | 2021-07-26  1462

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

  • events-00.jpg
  • events-01.jpg
  • events-02.jpg
  • events-03.jpg
  • events-04.jpg
  • events-06.jpg

iepor www logo