9 грудня 2019 р. — Візит до ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України представників директорату АТ «Фармак»

farmak 2019 1

9 грудня 2019 р. відбувся візит представників директорату АТ «Фармак», а саме: медичного директора Віталія Усенко, технічного директора Андрія Гоя та керівника департаменту біотехнологій Марини Борщевської до ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України з метою знайомства з сучасними науковими розробками, інноваційними проєктами Інституту та пошуку ефективних шляхів подальшої співпраці.

Під час візиту академік НАН України В.Ф. Чехун зазначив, що значний інтелектуальний і науково-методичний потенціал Інституту, дає можливість не тільки забезпечити подальший розвиток досліджень в галузі експериментальної онкології, але й впроваджувати новітні технології в клінічну практику. Пошук шляхів прискорення системи впровадження вимагає і нового формату відносин виробника і користувача наукоємних технологій. Для реалізації інноваційних підходів Інститут здійснює активну роботу з інтеграції своїх пілотних розробок в науковий онкологічний простір з метою проведення досліджень, спрямованих на розробку сучасних, високоякісних методів профілактики, діагностики і лікування раку з використанням нано- та біотехнологій.

За результатами робочого візиту було зазначено, що об'єднання кадрового та науково-методичного потенціалу державного та приватного секторів створить унікальну можливість для апробації та своєчасного впровадження на ринку медичних послуг кращих зразків вітчизняних лікарських засобів і технологій та підкреслено важливе місце ІЕПОР в інтересах фармацевтичної індустрії України.

711 | 2019-12-11  2247

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

  • events-00.jpg
  • events-01.jpg
  • events-02.jpg
  • events-03.jpg
  • events-04.jpg
  • events-06.jpg

iepor www logo