6 грудня 2019 р. — Візит до ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України делегації з Республіки Куба

cuba 2019

6 грудня 2019 р. Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України з робочим візитом відвідали пані Тимчасовий повірений у справах Посольства Республіки Куба в Україні Ms. Natacha Díaz Aguilera та пан Консул
Посольства Республіки Куба в Україні Mr. Michel A. Alquizar Morales з метою обговорення шляхів співпраці Інституту із провідними біотехнологічними та онкологічними центрами Республіки Куба.

Під час візиту було зазначено, що пошук шляхів прискорення системи впровадження вимагає і нового формату відносин виробника і користувача наукоємних технологій. Для реалізації інноваційних підходів доцільно здійснювати активну роботу з інтеграції пілотних розробок та налагоджувати прямі контакти з міжнародними науковими організаціями з метою проведення спільних досліджень, спрямованих на розробку інноваційних, високоякісних методів профілактики, діагностики і лікування раку.

В рамках такої співпраці варто розширити ділові та наукові контакти з державними дослідницькими організаціями Республіки Куба.

За результатами робочого візиту було зазначено, що об'єднання кадрового та науково-методичного потенціалу установ НАН України та Куби створить унікальну можливість для апробації та своєчасного впровадження на ринку медичних послуг кращих зразків вітчизняних та закордонних лікарських засобів і технологій.

709 | 2019-12-09  1932

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

  • events-00.jpg
  • events-01.jpg
  • events-02.jpg
  • events-03.jpg
  • events-04.jpg
  • events-06.jpg

iepor www logo