1 листопада 2019 р. — в ІЕПОР ім. Р.Є.Кавецького НАН України відбувся «День молодого науковця — 2019»

iepor science day young scientists 2019

1 листопада 2019 р. в ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України відбувся «День молодого науковця — 2019», в рамках якого пройшло посвячення в аспіранти майбутніх науковців.

З початком навчання в аспірантурі молодих вчених привітав директор інституту, академік НАН України В.Ф. Чехун, який під час вручення посвідчень новим аспірантам побажав їм успіхів та наснаги у науковій роботі та відзначив важливу роль наукової молоді в подальшому творчому житті Інституту та розбудові суспільства і держави.

Після урочистого засідання молоді вчені відвідали меморіальний музей академіка Р.Є. Кавецького, де зав. наукової бібліотеки Інституту П.М. Шкатула ознайомила їх з біографією цього видатного вченого, фундатора Інституту та першого директора, а також з історією створення саме Інституту, найважливішими подіями в його житті, з видатними вітчизняними вченими-онкологами, що працювали в цьому науковому закладі в різні роки.

Під час заходу Головою Ради молодих вчених О.В. Брєєвою було зроблено доповідь «Сучасна онкологічна наука очима молодих науковців», у якій було висвітлено історію створення наукових шкіл та сучасні наукові напрями, що успішно розвиваються в Інституті.

Вітаємо нових аспірантів з початком наукової діяльності та щиро бажаємо їм успіхів у творчому науковому пошуку!

694 | 2021-07-26  1797

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

  • events-00.jpg
  • events-01.jpg
  • events-02.jpg
  • events-03.jpg
  • events-04.jpg
  • events-06.jpg

iepor www logo