3 листопада 2018 р. — Відбулася зустріч молодих науковців ІЕПОР з учасниками Платформи молодих вчених у сфері біонаук (біотех)

young scientists platform3 листопада 2018 р. молоді науковці ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України стали учасниками першої зустрічі Платформи молодих вчених у сфері біонаук (біотех), що була організована з метою налагодження діалогу та співпраці між науковою молоддю, громадськими діячами та підприємцями, які працюють у сфері біомедицини та біотехнологій.

Загалом зустріч відвідали більше шістдесяти представників дванадцяти регіонів із різних установ Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України. Зустріч пройшла за підтримки ГС «Центр Інновацій Up To Future».

Основне завдання заходу полягало у розробці спільної візії щодо діяльності Платформи та налагодженню комунікації між молодими вченими і студентами, які готові працювати над її створенням і розвитком. Під час зустрічі, що пройшла у неформальній атмосфері, науковці визначили найпріорітетніші напрями подальшої спільної діяльності:

  1. Створення комунікаційної платформи для пошуку партнерів з метою виконання спільних дослідницьких завдань, участі у стартапах, обміну думками і пропозиціями.
  2. Підвищення статусу молодого вченого за рахунок взаємодій із різними спільнотами та установами в Україні та за її межами.
  3. Підняття якості наукових і дослідницьких робіт за рахунок співпраці, обміну можливостями і залучення українських та іноземних колег і партнерів.
  4. Спільне навчання і розвиток (освоєння методологій проведення міждисциплінарних досліджень, вивчення та вдосконалення англійської професійної мови та ін.

Учасники відзначили нестандартність формату зустрічі і висловили сподівання на подальшу активну співпрацю.

 

512 | 2018-11-14  1783

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

  • events-00.jpg
  • events-01.jpg
  • events-02.jpg
  • events-03.jpg
  • events-04.jpg
  • events-06.jpg

iepor www logo