26 січня 2017 р. — ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАНУ відвідав з візитом проф. Питер Бойл (Professor Peter Boyle)

professor peter boyle26 січня 2017 р. згідно ініціативи керівництва Міжнародного науково-дослідного Інституту профілактики (iPRI, м. Ліон, Франція) Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України відвідав проф. Питер Бойл (Professor Peter Boyle, PhD, Dsc, FRSE, FFPH, FRCPS(G), FRCPE(E), FMedSci) — Директор Міжнародного науково-дослідного Інституту профілактики, Президент Всесвітнього альянсу з профілактики раку, Голова Світової асоціації директорів національних інститутів раку.

У рамках візиту відбулося підписання Меморандуму взаєморозуміння про співробітництво з профілактики раку між Міжнародним науково-дослідним Інститутом профілактики (iPRI), в особі його директора Professor Peter Boyle, та ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України, в особі директора академіка НАН України В.Ф. Чехуна.

Об'єднання спільних зусиль двох інститутів в дослідженнях з профілактики раку неминуче допоможе швидше просуватися у вирішенні цієї проблеми. Міжнародне співробітництво у цьому питанні, допоможе вивести наші дослідження на якісно новий рівень і сприятиме інтеграції ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України у європейське наукове співтовариство.iPRI 2015 2016

У Міжнародному науково-дослідному Інституті профілактики (iPRI, м. Ліон, Франція) вийшов дворічний науковий звіт діяльності, де відмічається як важлива міжнародна подія підписання двостороннього Меморандуму взаєморозуміння про співробітництво з профілактики раку між iPRI, в особі його директора Professor Peter Boyle, та ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України, в особі директора академіка НАН України В.Ф. Чехуна.

Loading...

501 | 2018-07-27  1674

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

  • events-00.jpg
  • events-01.jpg
  • events-02.jpg
  • events-03.jpg
  • events-04.jpg
  • events-06.jpg

iepor www logo