17 травня 2016 р. — Очільниця Голосіївського району м. Києва, Наталія Бондар ознайомилась з напрацюваннями ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН


iepor 2016 05 17 12«Наталія Бондар, очільниця Голосіївського району м. Києва, ознайомилась з напрацюваннями Інституту.

За наукою – наше майбутнє, особливо, за тими розробками та напрацюваннями, які можуть врятувати та подовжити життя людини.

Знайомитись з напрацюваннями Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького НАН України завітала очільниця Голосіївського району Наталія Бондар.

За словами директора Василя Федоровича Чехуна, Інститут створювався з метою посилення наукових досліджень в галузі онкології, надання практичної допомоги охороні здоров'я і підготовки кадрів кваліфікованих лікарів-онкологів, а на сьогодні — це потужний академічний центр із значним матеріально-технічним ресурсом і кадровим потенціалом, що має 50-річний досвід роботи в галузі експериментальної і клінічної онкології.

Василь Федорович ознайомив Наталію Володимирівну з історією створення та розвитку Інституту, з основними напрямками досліджень, розробками та інноваціями, які здобули працівники закладу, серед яких розробки персональних та загальновживаних препаратів, які боротимуться з онкологічними захворюваннями та подовжуватимуть роки життя громадян.

Також під час зустрічі обговорювались проблемні питання та перспективні плани на найближче майбутнє, серед яких відкриття власного консультативно-діагностичного центру, де хворих не лише обстежуватимуть кваліфіковані спеціалісти,а також буде можливість оперативно проводити лабораторні аналізи та навіть лікування.»

Посилання на оригінал статті: Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація. Офіційний інтернет-портал.

442 | 2018-07-27  1886

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

  • events-00.jpg
  • events-01.jpg
  • events-02.jpg
  • events-03.jpg
  • events-04.jpg
  • events-06.jpg

iepor www logo