4 лютого 2015 р. — Акція IEPOR з нагоди «Всесвітнього Дня боротьби проти раку»

schoolІнститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України щорічно, з моменту приєднання України до Паризької Хартії по боротьбі з онкологічними захворюваннями, долучається до заходів з нагоди «Всесвітнього Дня боротьби проти раку», який відмічається прогресивним людством 4 лютого.

У цьому році у новому форматі представляємо увазі широкої громадськості науково-популярні лекції «Онкологія. Основні уявлення», «Профілактика раку» та «Здоровий спосіб життя — профілактика злоякісних новоутворень» із циклу «Науково-просвітницькі лекції фахівців-онкологів — на захист здоров'я молоді України». Цей цикл лекцій-презентацій для учнівської молоді України було створено в рамках соціального проекту «Наука — суспільству», започаткованого ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України у 2010 р.

У 2011 р. Інституту на «Збірник творів «Лекції-презентації «Науково-просвітницькі лекції фахівців-онкологів — на захист здоров'я молоді України» Державною службою інтелектуальної власності України було видано «Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №46537.

Одинадцять лекцій-презентацій, створених за допомогою комп'ютерної програми Microsoft Power Point, що супроводжуються замітками у вигляді пояснювального тексту та посиланнями на використані джерела, були представлені в попередні роки молодими вченими Інституту в день святкування щорічного «Фестивалю науки», а також в учбових закладах Голосіївського району м. Києва та передані учбовим колективам цих закладів.

Цикл лекцій спрямовано на підвищення рівня наукових знань молодого покоління українців шляхом надання адаптованої медико-біологічної інформації щодо ранньої профілактики онкологічних захворювань, сприяння розвитку мотиваційної компоненти у ставленні до власного здоров'я, а також на пропаганду здорового способу життя.

Акція підготовлена відділом науково-методичного забезпечення інноваційної діяльності ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького та Радою молодих вчених і покликана донести до кожного актуальну інформацію, яка допоможе не пустити в дім цю страшну біду.

352 | 2016-07-02  1837

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

  • events-00.jpg
  • events-01.jpg
  • events-02.jpg
  • events-03.jpg
  • events-04.jpg
  • events-06.jpg

iepor www logo