6 листопада 2014 р. — В рамках Дня Науки відбулось спільне засідання керівництва ЗАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» та ІЕПОР

В рамках Дня Науки 6 листопада 2014 року відбулось спільне засідання керівництва ЗАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» та Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, присвячене пошуку шляхів координації співпраці науки і виробництва та впровадженню готових наукових розробок.

В рамках засідання директор інституту, академік НАН України В.Ф. Чехун виступив з доповіддю на тему «Вклад ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАНУ в практику охорони здоров’я україни: досягнення сьогодення та погляд у майбутнє».

В своїй промові академік НАН України зазначив, що за сучасних умов економічного розвитку суспільства в усіх країнах світу відбувається стрімкий перехід «чистої» науки на інноваційний шлях її розвитку. Саме завдяки всебічного запровадження схеми «ідея — наукова розробка — імплементація» здійснюються якісні зміни в усіх сферах науки, техніки, економіки.

Академік В.Ф. Чехун підкреслив, що винятково важливе значення для розв‘язання сучасних проблем онкології належить розробці стратегії створення нового покоління лікарських препаратів на базі знання молекулярних мішеней, використання векторних систем та нанотехнологій. Також він зазначив, що виробничий сектор повинен не тільки працювати на розробника та виробника, але й відповідати інтересам цільового контингенту споживача такого продукту — практичного лікаря-онколога і пацієнта. 

319 | 2018-04-06  2126

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

  • events-00.jpg
  • events-01.jpg
  • events-02.jpg
  • events-03.jpg
  • events-04.jpg
  • events-06.jpg

iepor www logo