14-16 жовтня 2014 р. — Відбувся інформаційно-комунікативний захід «Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України»

bezpeka-2014

14-16 жовтня 2014 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, Конференц-зал № 2, павільйон № 1) відбувся інформаційно-комунікативний захід «Науково-технологічне забезпечення оборонно-промислового комплексу України». Учасниками заходу були військові експерти, провідні вчені наукових установ та вищих навчальних закладів, інженери та конструктори державних підприємств, керівники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Національних академій наук, представники установ та організацій оборонно-промислового комплексу, студенти провідних ВНЗ.

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАНУ також приймав участь як в експозиції заходу, так і в роботі секцій. Наша експозиція була наповнена розробками Відділу фізико-хімічних механізмів сорбційної детоксикації (зав. відділу, чл.-кор. НАН України, д.мед.н., проф., заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії СРСР в галузі науки і техніки Ніколаєв Володимир Григорович), та Відділу фармакокорекції онкогенезу (зав. відділу, д.ф.-м.н., проф. Соляник Галина Іванівна). Були представлені розробки, що вже впроваджуються в практику військової медицини і охорони здоров’я та ті, що мають високий впроваджувальний потенціал. Під час роботи виставки розробки нашої установи представникам міністерств, відомств та академій наук представив директор інституту академік НАН України Василь Федорович Чехун.

В рамках заходу відбулась конференція, на якій було представлено 3 секції:

 • «Нові технології і матеріали для сучасного військового озброєння, техніки та системи захисту території і об’єктів»
 • «Нові технології для військової медицини»
 • «Інформаційні технології: проблеми передачі та захисту інформації»

В роботі 2-ї секції «Нові технології для військової медицини» (модератор: Комісаренко Сергій Васильович, академік НАН та НАМН України, д.б.н., проф.) приймала участь наша установа. Було зроблено 2 доповіді:

 • «Прикладні аспекти сорбційної терапії», доповідач — зав. відділу, чл.-кор. НАН України, д.мед.н., проф. Ніколаєв В.Г.
 • «Поліфункціональний нанодисперсний засіб для лікування ран та опіків», доповідач — к.м.н., ст.н.с. Хаєцький І.К.

На фото: академік НАН України В.Ф. Чехун представляє розробки Інституту віце-президенту НАН України академіку НАН України А.Г. Наумовцю, міністру Міністерства освіти і науки України С.М. Квіту, заст. міністра Міністерства освіти і науки України М.В. Стріху, гостям і відвідувачам виставки.

Матеріал підготовлений Відділом науково-методичного забезпечення інноваційної діяльності ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України

309 | 2016-07-02  1737

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

 • events-00.jpg
 • events-01.jpg
 • events-02.jpg
 • events-03.jpg
 • events-04.jpg
 • events-06.jpg

iepor www logo