14-16 травня 2014 р. — Наука відкриває двері для молодих

iepor 02Уже традиційним в нашому Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України став День відкритих дверей, що відбувається в рамках щорічного Всеукраїнського фестивалю науки.

Цьогоріч нашими гостями були студенти фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка і студенти факультету біотехнології та екологічного контролю Національного університету харчових технологій. Для них ми підготували екскурсію до наукових підрозділів і Центру колективного користування науковими приладами ІЕПОР.

iepor 03Крім того, гості мали змогу ознайомитися з експозицією наукових видань провідних учених інституту — засновників наукових шкіл, а також виставкою рідкісних, раритетних і коштовних книжкових видань з особистих бібліотек академіків Олександра Богомольця і Ростислава Кавецького.

Під час екскурсії студенти київських вишів, серед яких, хочеться вірити, були й майбутні науковці, ознайомилися з історією інституту та науковими школами, прослухали доповіді щодо сучасного стану експериментальної онкології, довідалися про нові методи, що їх наочно демонстрували наші співробітники. Гості цікавилися результатами досліджень у цій сфері науки й медицини, задавали чимало питань, деякі студенти виявили бажання продовжити свою наукову діяльність в ІЕПОР.

Від завідувача кафедри молекулярної фізики фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, академіка НАН України Леоніда Булавіна були висловлені подяка на ім'я директора ІЕПОР ім. Р. Є. Кавецького, академіка НАН України Василя Чехуна за проведену екскурсію та сподівання на подальшу співпрацю університету й академічного інституту.


У свою чергу, хотілося б наголосити, що проведення такого заходу було б неможливим без підтримки дирекції нашого інституту, ради молодих учених, завідувачки бібліотекою Поліни Шкатули, старших наукових співробітників відділів: протипухлинної терапії Ігоря Тодора, радіобіології та екології Олексія Главіна, конструювання засобів біотерапії раку Геннадія Діденка, а також молодих учених — Олександри Лихової та Ірини Штонь.

Ми ж, молоді науковці Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького, переконані: такі заходи — це один із багатьох кроків до поповнення наших академічних установ обдарованою молоддю.

Наталя Бездєнєжних, голова Ради молодих учених ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України

291 | 2018-04-06  2970

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

  • events-00.jpg
  • events-01.jpg
  • events-02.jpg
  • events-03.jpg
  • events-04.jpg
  • events-06.jpg

iepor www logo