18 травння 2018 р. — Присудження співробітникам ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України та Інституту молекулярної біології і генетики НАН України Премії Кабінету Міністрів України

gluzman et al scopus awards ukraine 2018

Напередодні Дня науки, 18 травня 2018 року, в Міністерстві освіти і науки (МОН) України відбулось урочисте відзначення науковців преміями Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій та нагородою «Scopus Awards Ukraine 2018».

Із вітальними словами до присутніх звернулися Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський, Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Ду Вей.

Урядову премію (згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. №289-р) отримали, зокрема, вчені Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України й Інституту молекулярної біології і генетики НАН України — за роботу «Розробка і впровадження новітніх молекулярно-генетичних технологій діагностики онкогематогічних захворювань у населення України в післячорнобильський період».Присудження Премії Кабінету Міністрів України співробітникам Інституту. Кабінет Міністрів України. Розпорядження від 10 травня 2018 р. № 289-р. Київ.

Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій за роботу «Розробка і впровадження новітніх молекулярно-генетичних технологій діагностики онкогематологічних захворювань у населення України в післячорнобильський період»:

  1. ГЛУЗМАНУ Данилу Фішелевичу
  2. ЗАВЕЛЕВИЧУ Михайлу Петровичу
  3. ІВАНІВСЬКІЙ Тетяні Степанівні
  4. КОВАЛЬ Стеллі Володимирівні
  5. СКЛЯРЕНКО Лілії Михайлівні
  6. ФІЛЬЧЕНКОВУ Олексію Олексійовичу

Loading...


http://www.nas.gov.ua

639 | 2021-06-02  2986