Інформація

Міжнародна діяльність

lrytas-1Впродовж багатьох років ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України проводить спільні дослідження із провідними науковими та медичними установами багатьох зарубіжних країн у галузі експериментальної патології та онкології.

Сьогодні Інститут співпрацює і здійснює наукові дослідження за міжнародними проектами та грантами із численними зарубіжними партнерами, зокрема, з Австрії, Білорусі, Італії, Куби, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Росії, США, Туреччини, Франції, Швеції, Японії.

З 1994 р. ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України є єдиною від України установою — членом OECI-EEIG — Організації Європейських онкологічних інститутів (Organization of European Cancer Institutes-European Economic Interest Grouping — OECI-EEIG). Діяльність цієї організації спрямована на впровадження інноваційних, конкурентоспроможних, високоякісних методів лікування раку, що розроблені за принципами доказової медицини. Це досягається шляхом координації клінічних і наукових досліджень та підвищення рівня освіти в установах онкологічного профілю Європи.

Членство ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України в OECI-EEIG створює суттєве підґрунтя для посилення інтеграції вітчизняної онкологічної науки в європейський простір.


13  11