Міжнародна діяльність

lrytas-1

Fourteenth Annual Meeting of National Cancer Institute Directors (NCID 2019), Lyon, France

Впродовж багатьох років ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України проводить спільні дослідження із провідними науковими та медичними установами багатьох зарубіжних країн у галузі експериментальної патології та онкології.

Сьогодні Інститут співпрацює і здійснює наукові дослідження за міжнародними проектами та грантами із численними зарубіжними партнерами, зокрема, з Австрії, Білорусі, Італії, Куби, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Росії, США, Туреччини, Франції, Швеції, Японії.

З 1994 р. ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України є єдиною від України установою — членом OECI-EEIG — Організації Європейських онкологічних інститутів (Organization of European Cancer Institutes-European Economic Interest Grouping — OECI-EEIG). Діяльність цієї організації спрямована на впровадження інноваційних, конкурентоспроможних, високоякісних методів лікування раку, що розроблені за принципами доказової медицини. Це досягається шляхом координації клінічних і наукових досліджень та підвищення рівня освіти в установах онкологічного профілю Європи.

Членство ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України в OECI-EEIG створює суттєве підґрунтя для посилення інтеграції вітчизняної онкологічної науки в європейський простір.


13  11