Перелік заходів, запланованих інститутом на 2015 р.

Перелік заходів, запланованих інститутом на 2015 р.

Зареєстровано Українським інститутом науково-технічної і економічної інформації (УкрІНТЕІ)


Посвідчення про реєстрацію проведення

Захід

Назва західу

Термін проведення західу

№ 127 від 29 квітня 2015 р. Науково-практичний семінар «Супровід наукових досліджень: від патентування до комерціалізації» 16 червня 2015 р.

 «Супровід наукових досліджень: від патентування до комерціалізації». Науково-практичний семінар. Термін проведення західу — 16 червня 2015 р. Основні питання, що будуть розглянуті на семінарі:

1. Патентувати чи не патентувати? (Дослідження перспектив патентування, кон'юнктури ринку наукових досліджень і послуг)
2. Підготовка заявки на винахід (корисну модель), процедура патентування (набуття прав на об'єкт інтелектуальної власності)
3. Розподіл та захист прав на об'єкти інтелектуальної власності, створені в результаті наукових досліджень 

Програма заходу


№ 788 від 30 грудня 2014 р.

Науково-практичний семінар

«Рослинні поліфеноли в онкології»

29 травня 2015 р.

«Рослинні поліфеноли в онкології». Науково-практичний семінар. Термін проведення західу — 29 травня 2015 р. Основні питання, що будуть розглянуті на семінарі:

 1. Рослинні поліфеноли і розвиток експериментальних пухлин (вплив поліфенолів зеленого чаю, винограду, сої, фенугреку на ріст та метастазування експериментальних пухлин)
 2. Механізми впливу рослинних поліфенолів на розвиток експериментальних пухлин (Вплив на: неспецифічну протипухлинну резистентність; окисно-відновний баланс; систему біосинтезу поліамінів; фактори транскрипції та експресію залежних від них білків; метилування ДНК та метилювання генів ферментів обміну поліамінів)
 3. Світовий досвід застосування рослинних поліфенолів в онкології
 4. Обговорення доповідей

№ 787 від 30 грудня 2014 р.

Науково-практичний семінар для лікарів-клінічних лаборантів, гематологів і онкологів м. Києва і Київської області

«Сучасна діагностика хронічного лімфолейкозу і В-клітинних неходжкінських лімфом»

29-30 вересня 2015 р.

«Сучасна діагностика хронічного лімфолейкозу і В-клітинних неходжкінських лімфом». Науково-практичний семінар для лікарів-клінічних лаборантів, гематологів і онкологів м. Києва і Київської обл. Термін проведення західу — 29-30 вересня 2015 р. Основні питання, що будуть розглянуті на семінарі:

 1. Передбачається коротка лекційна програма (2-3 лекції по темі семінару) і проведення майстер-класу з клінічної лабораторної діагностики (демонстрація архівних препаратів і обговорення цікавих діагностичних випадків)
 2. Планується публікація програми науково-практичного семінару, брошури «Цитология и имммуноцитохимия В-клеточных неходжкинских лимфом» в серії «Семинары по гематопатологии» (випуск 25) і видача сертифікатів учасникам заходу

№ 786 від 30 грудня 2014 р.

Наукова школа для молодих учених

«Об’єднані метою. Експериментальна онкологія для практичної медицини»

21-22 травня 2015 р.

«Об’єднані метою. Експериментальна онкологія для практичної медицини». Наукова школа для молодих учених. Формат проведення: круглий стіл з практичними заняттями. Термін проведення західу — 21-22 травня 2015 р. Програма заходу:
 1. В кожній секції буде представлено 2-3 пленарні лекції та обговорено постерні доповіді
 2. Практична частина буде включати майстер-класи, присвячені застосуванню сучасних молекулярно-біологічних методів в експериментальній та клінічній онкології

№ 15 від 26 січня 2015 р.

Міжнародна науково-практична конференція

«Мінімальна залишкова хвороба при солідних пухлинах»

22-23 жовтня 2015 р.

 «Мінімальна залишкова хвороба при солідних пухлинах». Міжнародна науково-практична конференція. Термін проведення західу — 22-23 жовтня 2015 р. У програмі конференції наступні проблемні питання:

 1. Патогенез мінімальної залишкової хвороби, «сплячі мікрометастази», мікрооточення пухлини і імунний контроль, діагностика, індивідуалізація лікування
 2. Будуть прочитані пленарні лекції, зроблені наукові доповіді та організована стендова сесія
 3. Планується публікація тез та пленарних лекцій

332 | 2017-01-11  2341

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

 • iepor-1.jpg
 • iepor-2.jpg
 • iepor-3.jpg
 • iepor-4.jpg
 • iepor-5.jpg
 • iepor-6.jpg
 • iepor-7.jpg

iepor www logo