1 грудня 2014 р. — Виповнюється 115 річниця від дня народження академіка Ростислава Євгеновича Кавецького

kavetsky-r-e-1151 грудня 2014 р. виповнюється 115 річниця від дня народження видатного вітчизняного патофізіолога і онколога, засновника та першого директора Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології НАН України академіка Ростислава Євгеновича Кавецького, учня і соратника академіка Олександра Олександровича Богомольця.

Ростислав Євгенович усе життя пам'ятав та шанував свого Вчителя і Наставника, і ми сьогодні пишаємось причетністю до наукової школи онкологів-експериментаторів, створеної Р.Є. Кавецьким, і продовжуємо розвивати його ідеї і концепції, з позицій нових знань і досягнень науки ХХІ сторіччя.


Оргкомітет науково-практичного семінару «Актуальні питання цитологічної діагностики пухлин», присвячений 115-річчю з Дня народження академіка Р.Є. Кавецького, запрошує взяти участь в роботі семінару, який відбудеться в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології НАН України 1 грудня 2014 року в м. Київ за адресою: вул. Васильківська, 45.

Loading...

З презентаціями, які були представлені на Науково-практичному семінарі «Актуальні питання цитологічної діагностики пухлин», присвяченому 115-річчю з Дня народження академіка Р.Є. Кавецького можна ознайомитися на цій сторінці (перейти на сторінку)

322 | 2020-07-24  2496

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR

 Підписатися

  • anniversaries-01.jpg
  • anniversaries-02.jpg
  • anniversaries-03.jpg
  • anniversaries-04.jpg
  • anniversaries-05.jpg

iepor www logo