5 грудня 2018 р. — Відбулося розширене засідання Вченої ради ІЕПОР, присвячене 100-річному ювілею Національної академії наук України

100 nas ukraine

5 грудня 2018 року у Конференц-залі Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України відбулося розширене засідання Вченої ради Інституту, присвячене 100-річному ювілею Національної академії наук України

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Доповідь директора ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України, академіка НАН України В.Ф. Чехуна
  2. Вітання співробітників від Президії НАН України
  3.  Вітання співробітників від Голосіївської РДА
  4.  Привітання від Ради молодих учених


Захід проводився за участі очільника Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Настасенко Олександра Григоровича та керівника департаменту економіки Німчук Вікторії Іллівни.

Урочисте засідання вченої ради відкрив академік НАН України В.Ф. Чехун доповіддю «Онкологічна наука у фарватері НАН України», де він зробив історичний екскурс про становлення вітчизняної онкології, розвиток наукових шкіл та ознайомив гостей та співробітників Інституту з інноваційними розробками, які активно впроваджуються в медичну практику. Жвавий інтерес присутніх викликало мультимедійне вітання від співробітників, підготовлене молодими вченими Інституту.

В своєму виступі Настасенко О.Г. привітав співробітників Інституту із знаменною подією – 100-річчям від дня заснування НАН України, яка є дійсно визначною для всієї наукової спільноти, висловив слова вдячності та підкреслив важливість справи, якою займається Інститут. За вагомий вклад в розвиток популяризації наукових досягнень Т.В. П‘ятчаніна, П.М. Шкатула, Н.Б. Нарольський, Н.І. Федосова та Т.В. Борікун були відзначені Почесними нагородами від Голосіївської адміністрації.

За збагачення фундаментальної і практичної онкологічної науки і практичної медицини здобутками першорядного значення та з нагоди 100-річного ювілею Національної академії наук 23 співробітникам Інституту були вручені Ювілейні пам‘ятні відзнаки та Почесні грамоти НАН України:

Поліщук Л.З., Налєскіній Л.А., Шлапацькій Л.М., Залєток С.П., Матвєєву С.В., Скляренко Л.М., Сарнацькій В.В., Бурлаці А.П., Главіну О.А., Завелевичу М.П., Караман О.М., Лиховій О.О., Лозовській Ю.В., Гордієнко І.М., Черемшенко Н.Л., Юрченко Н.П., Кравчук Л.П., Іваницькій А.П., Лебедєвій Т.М., Косєнковій З.А., Коваль С.В., Сахно Л.О., Шишко Є.Д.


438 | 2019-01-26  922

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR
 Підписатися

  • anniversaries-01.jpg
  • anniversaries-02.jpg
  • anniversaries-03.jpg
  • anniversaries-04.jpg
  • anniversaries-05.jpg