Інформація

Присудження Премії Кабінету Міністрів України співробітникам Інституту за роботу «Розробка і впровадження новітніх молекулярно-генетичних технологій діагностики онкогематологічних захворювань у населення України в післячорнобильський період»

gluzman et al scopus awards ukraine 2018

Напередодні Дня науки, 18 травня 2018 року, в Міністерстві освіти і науки (МОН) України відбулось урочисте відзначення науковців преміями Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій та нагородою «Scopus Awards Ukraine 2018».

Із вітальними словами до присутніх звернулися Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський, Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні пан Ду Вей.

Урядову премію (згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. №289-р) отримали, зокрема, вчені Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України й Інституту молекулярної біології і генетики НАН України — за роботу «Розробка і впровадження новітніх молекулярно-генетичних технологій діагностики онкогематогічних захворювань у населення України в післячорнобильський період».Присудження Премії Кабінету Міністрів України співробітникам Інституту. Кабінет Міністрів України. Розпорядження від 10 травня 2018 р. № 289-р. Київ.

Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій за роботу «Розробка і впровадження новітніх молекулярно-генетичних технологій діагностики онкогематологічних захворювань у населення України в післячорнобильський період»:

 1. ГЛУЗМАНУ Данилу Фішелевичу
 2. ЗАВЕЛЕВИЧУ Михайлу Петровичу
 3. ІВАНІВСЬКІЙ Тетяні Степанівні
 4. КОВАЛЬ Стеллі Володимирівні
 5. СКЛЯРЕНКО Лілії Михайлівні
 6. ФІЛЬЧЕНКОВУ Олексію Олексійовичу

Loading...


http://www.nas.gov.ua

639 | 2018-05-29  535
FaLang translation system by Faboba

Підписка на розсилку

Ви можете підписатися на отримання інформаційних повідомлень про з'їзди, конференції, наукові семінари та інші заходи, що проводяться IEPOR
 Підписатися

 • iepor-tv-01.jpg
 • iepor-tv-02.jpg
 • iepor-tv-03.jpg
 • iepor-tv-04.jpg
 • iepor-tv-05.jpg
 • iepor-tv-06.jpg
 • iepor-tv-07.jpg