Інформація

16 червня 2015 р. — Відбувся науково-методичний семінар «Супровід наукових досліджень: від патентування до комерціалізації»

Відділ науково-методичного забезпечення інноваційної діяльності ініціював проведення науково- методичного семінару «Супровід наукових досліджень: від патентування до комерціалізації», який відбувся у конференц-залі інституту 16 червня 2015 р.

Семінар було проведено за участі організацій :

  • Асоціації «Інформатіо-Консорціум»
  • Асоціації адвокатів України
  • Благодійної організації «Єдність проти раку»

В роботі семінару взяли участь понад 50-ть слухачів із різних наукових установ НАН України — співробітники ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАНУ, співробітники Інституту мікробіології та вірусології НАНУ, Інституту мікробіології і генетики НАНУ, Інституту біохімії ім. В.О. Палладіна НАНУ, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАНУ, Інституту розведення і генетики тварин ім. М.В. Зубця НААН, ТОВ «Біотех групп».

Учасники семінару прослухали доповіді:

  • Директора Асоціації «Інформатіо-Консорціум», патентного повіреного , к.т.н. Васильєва Олексія Всеволодовича «Патентувати чи не патентувати? — Якщо так: коли? як використовувати? (Дослідження перспектив патентування, кон'юнктури ринку наукових досліджень і послуг)»
  • Директора ТОВ «ІММ «Фраксім», патентного повіреного , к.т.н. Чьочь Вікторії Володимирівни «Підготовка заявки на винахід (корисну модель), процедура патентування (набуття прав на об'єкт інтелектуальної власності)»
  • Президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», Керуючого партнера Юридичної компанії «Чернобай та партнери», адвоката Чернобая Олега Валерійовича «Розподіл та захист прав на об’єкти інтелектуальної власності, створені в результаті наукових досліджень»

Доповідачі також відповіли на ряд запитань учасників, що стосувались практичних аспектів патентно-кон’юнктурних досліджень, процедури отримання права на об’єкт інтелектуальної власності, створеного в результаті наукових досліджень, визначення вартості ОІВ та доходу від його потенційної реалізації, патентування винаходу за кордоном тощо.

Учасники семінару отримали сертифікати учасника та ваучери на безкоштовну консультацію з питань інтелектуальної власності від ТОВ «Юридична компанія «Чернобай та партнери».

Доповіді науково- методичного семінару «Супровід наукових досліджень: від патентування до комерціалізації» можна прослухати за адресою https://www.youtube.com/channel/UCMe2wwC6KoXdV7G-CtOJR8Q

401 | 2017-11-13  951
FaLang translation system by Faboba