Інформація

29 квітня 2015 р. — академік НАН України В.Ф. Чехун виступив з доповіддю на першому засіданні Президії НАН України

chekhun-v-f-0029 квітня 2015 р. директор Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, академік НАН України В.Ф. Чехун виступив з доповіддю «Стан та перспективи впровадження нанотехнологій в біології і медицині» на першому засіданні Президії НАН України.

Заслухавши та обговоривши наукову доповідь директора Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, завідувача відділу проблем трансляційної медицини, доктора медичних наук, професора, академіка НАН України В.Ф. Чехуна «Стан та перспективи впровадження нанотехнологій в біології і медицині», Президія НАН України відзначає, що в установах НАН України вже багато років виконуються важливі фундаментальні та прикладні дослідження у сфері нанотехнологій, спрямовані як на створення нових нанокомпозитів та наноматеріалів, так і на розробку векторних систем цільового призначення, для потреб різних галузей народного господарства.

За рішенням Президії НАН України: наукова доповідь директора ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України, доктора медичних наук, професора, академіка НАН України В.Ф. Чехуна «Стан та перспективи впровадження нанотехнологій в біології і медицині» прийнята до уваги та відзначена актуальність, перспективність, фундаментальне і науково-практичне значення цього напряму наукових досліджень.

376 | 2016-07-02  1037
FaLang translation system by Faboba