Інформація

Історія відділу конструювання засобів біотерапії раку

Відділ існує з 2003 р, спочатку (до 2008 р) він мав назву «відділ імуномодуляції»

У відділі розроблено оригінальну технологію виготовлення протипухлинної вакцини (ПВ) на основі аутологічних пухлинних клітин і цитотоксичних лектинів B. subtilis B-7025 та обґрунтовано шляхи оптимізації технології її виготовлення. Проведені доклінічні та три фази клінічних досліджень ПВ - доведено ефективність застосування ПВ в комплексній терапії хворих на колоректальний рак, рак легені, рак шлунка, рак молочної залози, рак яєчника, рак нирки, злоякісні пухлини головного мозку (суттєве поліпшення показників безрецидивного та загального 5-річного виживання та якості життя хворих).

В експериментальних та клінічних дослідженнях вивчено вплив ПВ на характеристики специфічної і неспецифічної ланок імунної системи. Сукупність одержаних результатів обґрунтовує застосування розробленої ПВ в комплексній терапії хворих онкологічного профілю для підвищення ефективності лікування.

У відділі працюють 1 доктор медичних наук і 7 кандидатів біологічних наук.

За посадами: завідуючий відділу —1, старших наукових співробітників — 4, наукових співробітників — 3, молодших наукових співробітників — 1, провідних інженерів — 4, інженерів — 4.

235 | 2014-04-01  3598
FaLang translation system by Faboba