Обладнання для ПЛР лабораторії

Термостат програмований для проведення ПЛР-аналізу чотирьохканальний ТП4-ПЦР-01 — «Терцик» (Москва, ДНК-Технология)

Прилад є багатоканальним програмованим терморегулятором для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) в клініко-діагностичних і наукових лабораторіях. Прилад виконаний у вигляді єдиного модуля, який об'єднує 4 незалежно регульовані термоблоки. В кожному блоці встановлено матрицю з 10-ма лунками для 0,5-мл пробірок. Пробірка може містити від 10 до 100 мкл реакційної суміші. Пробірки в матриці розташовані по колу так, що всі вони знаходяться в однакових умовах.

УФ-бокс для проведення ПЛР UVC/T-M (Riga, BioSan)

Настільна модель боксу для стерильних робіт, що розроблена для використання в лабораторіях ДНК аналізу, генної інженерії, молекулярної біології.
Прилад виготовлено зі скла з УФ-захисним покриттям, обладнаний переднім рухомим екраном. Рама, робоча поверхня і задня стінка зроблені з нержавіючої сталі. Бокс обладнано двома відкритими УФ лампами, які інстальовані у верхню частину боксу і дезінфікують робочу поверхню, знищуючі фрагменти ДНК/РНК за 15-30 хвилин. Лампа денного світла забезпечує освітлення робочого місця. Цифровий таймер контролює тривалість прямого УФ випромінювання.

Прилад для просушування гелю (Київ, Биосервис)

Прилад висушує гель для подальшого спектрофотометричного сканування, авторадіографії або флюорографії. Для створення вакууму прилад підключається до вакуумного або водоструйного насосів.

Трансілюмінатор UVT-1 (Москва, Biokom)

Використовується для візуалізації нуклеїнових кислот і білків в гелях, на блотах, в мікропланшетах з використанням флуоресцентних барвників, максимум випромінювання 312 нм. Прилад оснащений таймером для автоматичного вимикання.

Камера електрофоретична SE-2 (Москва, Хелікон)

Камера для горизонтального електрофорезу нуклеїнових кислот в агарозному гелі. Складається з корпусу із стаціонарно закріпленими платиновими електродами. Камера укомплектована приладом для заливки, що складається з заливочного столика та гелевої рамки. В комплект входять 2 гребінки з оргскла на 18 зубців.

Відеосистема біотест 1 BV-1

Опис відсутній