Рідер багатофункціональний для мікропланшета Synergy HT (Bio-Tek Instruments, Winooski, VT)


Багатофункціональний рідер для мікропланшета Synergy HT, модель SIAFRTD, (Bio-Tek Instruments, Winooski, VT), який дозволяє вимірювати флюоресценцію, люмінесценцію та абсорбцію в 6-, 24-, 96-, 384-лункових планшетах.

В Synergy HT використовується унікальна подвійна оптична система. Для вимірювання абсорбції використовується скануючий монохроматор, ксенонова лампа і кремнієвий діодний детектор. Флюоресценція вимірюється з використанням вольфрамової галогенової лампи, набору блокуючих інтерферуючих фільтрів і фото помножувача (ФЕУ). При вимірюванні абсорбції прилад включає ксенонову лампу та монохроматор для вибору довжин хвиль для вимірювань.

Використання ксенонової лампи дає змогу проводити вимірювання абсорбції як в УФ діапазоні, так і в діапазоні видимого світла. Монохроматор дозволяє проводити вимірювання в інтервалі довжин хвиль від 200 до 999 нм з кроком 1 нм.

Synergy™ HT (SIAFRTD) обладнано «Time Resolved» блоком, що дає змогу вимірювати термін-залежну флюоресценцію. Вимірювання люмінесценції може проводиться як з дна, так і з поверхні лунок з допомогою низько шумового ФЕУ, яке працює в режимі підрахунку фотонів.

Для додавання реагентів в лунки прилад укомплектовано опцією зовнішнього інжекторного модуля. Цей прилад контролює два незалежних інжекторних шприца, кожний з яких з'єднано з окремим наконечником.
Synergy™ HT оснащено системами для струшування зразків та їх терморегулювання з 4-зонним вимірюванням температури, що гарантує необхідну температурну одноманітності при кінетичних випробуваннях.
Програмне забезпечення Gen5™, розроблене фірмою BioTek, контролює роботу рідера та дозволяє виконувати аналіз даних.